• kadınların parası olana baktığının ispatı

  .
  Kukularina paha bicemedikleri için kendilerini cinsel bir obje haline getirdiler. O yüzden çoğu sevişirken kendilerine fahişe denilmesinden hoşlanır.
  2 -2 ... red rock
 • kadınların parası olana baktığının ispatı

  .
  aklını kullanan her insan.
  doktor bir kadının asgari ücretle çalışan bir erkekle evlenmeyeceğini bilir.

  ama bunu aksine sıkça rastlayabilirsiniz.
  boş boş konuşmayın.

  parayı sevdiğinizi siz de biliyorsunuz kadınlar.
  6 -3 ... mgks
 • sözlük kızlarının fotoğrafları

  .
  bununda götünü kaldırmışlar kendini bi bok sanıyor. yok görsek ayakta boşalırmışız. bi yürü kezo.
  10 -2 ... meric the pussy magnet
 • suriyeli mülteci kızımız ravdanur cuma

  .
  Millet krizi fırsata çevirir, bizim ravdanur kerizi ve bombaları fırsata çevirmiş.
  5 ... serdarsl06
 • vahidettin hainse neden yargılanmadı

  .
  şeyh sait itini, iskilipli piçini bile kahraman zanneden adamların, yargılanıp, asılması halinde Vahdettin’i peygamber mertebesine çıkaracaklarını bilen siyasi bir dehanın verdiği karar neticesinde yargılanmamıştır. Asil bir kurdu gördüğünde kuyruğunu sıkıştırıp sahibinin arkasına saklanan bir köpek gibi kaçmasına izin verilmiş itibarı iki paralık edilmiştir.
  2 -1 ... temirata
 • atatürk düşmanlığı aslında türk düşmanlığıdır

  .
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2155439/+
  2 -1 ... kemalizm kuramcisi
 • binlerce yıldır devlet kuramamış millet

  .
  Kalabalık iken vatanım kekistan diye atar yapıp tek başına Çanakkale'de biz de savaştık derler.
  3 -2 ... a man under the rain
 • binlerce yıldır devlet kuramamış millet

  .
  kim bilir hangi millet.
  bölücülüğü severler.
  4 -3 ... katil oldum
 • aktroller

  .
  şereflerini bilmem ama gururları bitcoin gibi günden güne düşmektedir. yahu bir insan her türlü yalanı her türlü hırsızlığı her türlü saçmalığı savunur mu ? savunuyorlar. yazdıkları/söyledikleri şeyler o kadar saçma ki şu partizanlıktan çıkartıp kendi yazdıkları şeyi kendilerine okutsan kafalarını duvara sürtüp kıvılcım çıkartmaya çalışırlar..

  hangi birlik ve beraberliği sağlayacağız bu saatten sonra ? bizzat bize düşmanlık güden ve öldürülmemizi isteyen adamlarla neyin birliğini sağlayacaksın ? keşke yunan kazansaydı diyen ingiliz ağzı ile komolost komolost diye gezen sırf laik sistemi istiyoruz diye karımıza kızımıza çoluğumuza çocuğumuza aşağılıkça konuşan bu ekran arkası delikanlıları ile neyin birliğini sağlayacaksın da bir şeyler yapacaksın. bugün bir arap ile bir türk kavga etsin. türk haklı olduğu halde bunlar türkü suçlarlar "arap o ümmetten yanlış yaptın" derler. ne birliği ne dayanışması.
  9 -3 ... mel mel bakan gibson
 • kuteybe bin muslim

  .
  Bir adet orospu çocuğu...torunları kendisi gibi birileriyle karşılaşınca meliyorlar... geçmişte de hülagü han meletmişti...
  3 -1 ... kralzeus
 • filistin bayrağı ile yürüyen vatan hainleri

  .
  yazılmış ama tekrar yazmakta beis yok ; ermeni soykırımını tanıyan, tarihimiz boyunca bize hep düşman gözü ile bakan, fırsatını her bulduklarında arkamızdan iş çevirenlerin bayrağının taşınmasıdır. sadece filistinliler değil hiçbir insan zulüm görmesin esaret görmesin katledilmesin. ancak bu bizim milletin halleri hal değil onuda yazmaz isek kendi zekamıza kendi vicdanımıza kendi ahlakımıza ihanet etmiş oluruz..

  yıllardır burada anlatmaya çalıştık ama aramızdaki arap aşığı tipler belki kafalarına yeterli oksijen gitmediği için anlayamıyorlar bir türlü. arabın iyisi olmaz. nasıl ki yahudiden dost olmaz ise arabında iyisi olmaz. peygamberimizden sonraki kısa bir zaman diliminden sonra araplar özlerine döndüler. bu adamlar bile birbirlerini sevmez ve her fırsatta boğar iken üstelik de türk olan bizlere düşman gözü ile bakarlarken bizdeki bu arap ve filistin sevdası nereden peydah oluyor anlamak mümkün değil.

  kendi vatandaşlarımız kendi soydaşlarımız dünyanın her yerinde zulme uğruyor, katlediliyor. bizim derdimiz ise aman suriye zarar görmesin ama filistinliler iyi olsun aman katarlılar daha da zenginleşsin. şu ümmetçiliği bir kenara bırakmaz isek başımıza gelen bunca şeyden sonra "dış güşler oyunlar oynuyor yaeaea" diye kaba tabir ile masturbasyon yapar otururuz oturduğumuz yerde. bir kurtulalım artık şu orta doğudan arkadaşım. tamam belki ülkeyi kaldırıp bu coğrafyadan götüremeyiz ama en azından kafa olarak şu orta doğulu kafasından çıkalım artık.
  15 -1 ... mel mel bakan gibson
 • bila kayd u sart

  .
  Su içer gibi yalan söyler, iftira atar.

  Bu da böyle bir tip. Zaten bunun zihniyetinde olup, adam gibi adam olabilen numunelik insan bulmak mümkün değil. Yapacak bir şey yok.
  4 -4 ... rumeli71
 • italya daki calcata kasabası

  .
  ben yazacaktım ama vexillarius benden evvel davranmış...

  tek bir rizeli müteahhide bakar.. tek bir tane..

  göktaşı mı rizeli mi diye sorsalar göktaşı derim....

  ya anadolu'da bu güzellikte nice yerler vardı. anadolu'nun medeniyet tarihi italya'dan eskidir. hepsini kazıyıp yoketti ibneler...
  4 ... arbutus unedo
 • zrall

  .
  ifşası:

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2138051/+

  düşünün o kadar ağlak bir obez ergen ki takip edip tek tek profilinizden yaptıklarınıza eksi atıyor.
  9 -1 ... edgy laik boi
 • nurcuların varoluş amacı

  .
  Fetöcülük yapmak ve amerika'nın yeşil kuşak projesinden olabildiğince yararlanmaktır. Yani var oluş amaçları, şerefsizlik ve parazitliktir. Zaten bütün dincilerin var oluş amacı budur.
  2 ... magicovento
 • avrupaya gidip şeriat isteyen dinci

  .
  Kendi bok çukuru ülkesine postalanması gereken dincidir. Kendi dandik ülkenden kaç, avrupa gibi yere yerleş, sonra da şeriat propagandası yap..

  Bu hem ayranım dökülmesin, hem de başıma kötü şeyler gelmesin sözünü andırıyor biraz da ya. Avrupalılar da asıl suç. Böyle primatları almasınlar ülkelerine. isveç'te ve hollanda'da çok fazla böyleleri. isveç'i mahvettiler maşallah. Gittikleri her yeri kendi iğrenç zihniyetleriyle bozuyor bu dinciler..

  Bizim şeriatçılar da şeriat gelse, aynen bunlar gibi avrupada alırlar soluğu. Yine biz mücadele ederiz şeriata karşı. Şeriatçılar her zaman iki yüzlüdür. Bunların fesli delisi de şeriatı savunurdu, sonra da ingiltere'ye kaçardı.. Örnekleri ne kadar da çok yahu..
  4 -1 ... magicovento
 • arabasına osmanlı tuğrası yapıştıran tip

  .
  genellikle elinde tesbih olan akp'ci dayılardır. kıraathanelere gidip 8–9 çay içip hesabı sonra öderim diyerek evine giden insanlardır.
  4 -1 ... miracaktas